Voor iedereen die zich afvraagt of God bestaat, wil ik zeggen: ‘Zet je trots opzij, zet je open voor Zijn woord. Ik dacht eerst ook: God is voor mafkezen, maar Hij is nu mijn beste vriend!’
Joey groeit praktisch op in de bar en had weinig op met christenen, die hij maar vreemd vond. Shena komt uit een evangelische achtergrond, maar keerde daar al op jonge leeftijd van weg. De twee leren elkaar kennen tijdens het uitgaan, en Joey is meteen tot over zijn oren verliefd. Samen raken ze verstrikt in een leven vol drugs en alcohol, op zoek naar iets om de leegte in hun hart te vullen. Uiteindelijk loopt Joey volledig vast en roept hij in een moment van wanhoop God om hulp.
Op de vlucht
Joey: Ik zat in een depressie, verbrak mijn relatie met Shena en besloot naar Italië te vertrekken. Ik hoopte daar de leegte die ik voelde te vullen. Mijn leven moest nóg extremer worden, want ik wist niet meer hoe ik verder moest. Later ging ik met vrienden naar Spanje, waar ik werd opgepakt na een uit de hand gelopen vechtpartij. Tijdens een nacht, na veel drugs te hebben gebruikt, voelde ik mijn hart wild tekeergaan. Ik dacht echt dat mijn einde nabij was. In pure wanhoop riep ik tot God: ‘Als U echt bestaat, help me alstublieft, ik weet het niet meer.’ Op dat moment kreeg ik een helder besef van wie Jezus is. Voor mijn ogen zag ik Hem aan het kruis. Hij maakte mij duidelijk dat Hij voor mijn zonden gestorven was. De leegte die mij al die jaren plaagde, verdween ineens. Ik viel in diepe slaap en toen ik wakker werd, voelde ik me een ander mens. Vanaf dat moment begon ik bewust de weg naar Jezus te zoeken.
gelukkig
Joey gaat verder: Mijn relatie met Shena is helemaal hersteld, en we zijn nu ontzettend gelukkig samen. Ik voel me veilig en geborgen bij God en geniet ervan om dagelijks met Hem te kunnen praten. Voor iedereen die zich afvraagt of God bestaat, wil ik zeggen: ‘Zet je trots opzij, zet je open voor Zijn woord. Ik dacht eerst ook: God is voor mafkezen, maar Hij is nu mijn beste vriend!’




















